کسب تندیس نهمین دوره حمایت ازحقوق مصرف کنندگان توسط دکتر مهدی انصاری فر مدیر عامل شرکت فرابرد

کسب تندیس نهمین دوره حمایت از حقوق مصرف کنندگان

شرکت فرانمای بلند آسمان(فرابرد)گواهینامه و تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان را کسب کرد

در همایش تجلیل از واحدهای تولیدی و صنعتی نمونه در حوزه رعایت حقوق مصرف کنندگان که با حضوردکتر تابش معاون وزیر صمت، دکتر جمالی پور استاندار قزوین، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، دکتر افضلی رئیس سازمان صمت استان قزوین و جمع کثیری از مسئولان بلندپایه کشوری و استانی برگزار شد، شرکت فرانمای بلند آسمان(فرابرد)درخشید و عنوان واحد برتر در حوزه رعایت حقوق مصرف کنندگان را به دست آورد. پس از کسب این افتخار مهندس انصاری فر مدیرعامل این واحد نمونه صنعتی گواهینامه و تندیس حقوق مصرف کنندگان را از دستان معاون وزیر صمت و استاندار قزوین دریافت کرد تا برگ زرین دیگری بر کارنامه درخشان این واحد صنعتی پیشرو افزوده گردد. دکتر جمالی پور استاندار قزوین با اظهار خرسندی از انتخاب شرکت فرانمای بلند آسمان(فرابرد)تصریح کرد:ما به عنوان نماینده عالی دولت در استان به حتم در جهت شکوفایی روزافزون این واحد صنعتی از هرگونه مساعدتی مضایقه نخواهیم کرد. به گفته مهندس انصاری فر مدیر عامل  شرکت فرانمای بلند آسمان (فرابرد)بیش از ده سال است که فعالیت می کند و به تولید تخصصی پهپادهای غیرنظامی در کشور می پردازد. این شرکت زمینه اشتغال زایی ۷۵ نفر از نیروهای متخصص و نخبه را فراهم آورده و ۱۳۵ نفر نیز به صورت غیر مستقیم با مجموعه فرابرد همکاری می کنند.
مهندس انصاری فر تاکید کرد: این مجموعه با تولید پهپادهای کشاورزی،سمپاشی،کودپاش،محلول پاش و به صورت تخصصی تر پهپادهای نقشه بردار توانسته گامی بلند در جهت تبلور دانش بومی بردارد و محصولات خود را به کشورهای حاشیه خلیج فارس و همسایه های شمال غربی ایران صادر نماید.
مهندس انصاری فر از طرح توسعه شرکت فرانمای بلند آسمان نیز سخن گفت و یادآور شد:در صورت ایجاد طرح توسعه ۴۵۰ نیروی جدید و متخصص در زمینه تولید پهپادهای آتش نشان و پهپادهای در جنگ با آتش فعالیت خواهند کرد.
به هر ترتیب انتخاب شرکت فرانمای بلند آسمان (فرابرد )نشان داد این مجموعه بزرگ صنعتی در پهنه تولید همچون نگینی می درخشد.

کسب تندیس نهمین دوره حمایت از حقوق مصرف کنندگان
کسب تندیس نهمین دوره حمایت از حقوق مصرف کنندگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *